Pro pořadatele

Vážení pořadatelé, 

velmi nás těší váš zájem o naši kapelu. Rádi si zahrajeme téměř kdekoliv. Jsme schopni hrát celý večer v malé hospůdce, ale také máme zkušenosti se zahajováním i ukončováním menších i větších festivalů. 

Naše požadavky nejsou nijak velké. Pokud je akce uvnitř, požadujeme pouze nějaký vhodný prostor pro kapelu a solidní elektřinu, která bude kapelu schopna utáhnout. Pokud jde o venkovní akci, stačí, když bude opět prostor pro kapelu vhodně zajištěný, tím máme na mysli zejména zastřešení, pro případ náhlé přeháňky a opět vhodné elektrické připojení.

Menší koncerty a koncertní večery jsme schopni si ozvučit i osvětlit sami. Pro produkce většího formátu však doporučujeme mít vlastního zvukaře s aparaturou odpovídající formátu pořádané události.

V případě některých akcí se může hodit tzv. stage-plan kde je vyobrazeno předpokládané rozložení jednotlivých nástrojů na pódiu a informace o vstupech/výstupech a elektřině, které se mohou hodit pro zvukaře, kteří se podle těchto informací mohou předem nachystat.

V případě jakýchkoliv nejasností nás neváhejte kontaktovat. Kontakt na našeho kapelníka najdete na stránce s kontakty.

Pro lepší rozlišení obrázku nebo pro jeho stažení na obrázek stačí kliknout.